Joint konference 2021 – přihlášení příspěvků a registrace

25. ročník konference Informačních systémů v zemědělství a lesnictví (ISAF), 14. ročník Geomatiky v projektech a 6. výroční konference asociace Plan4All spolu s konferencí Agriculture 4.0 pro letošní rok vzhledem ke stále nestálé celosvětové situaci zachovává virtuální formát.

Hlavní dny konference se uskuteční virtuálně ve středu 20. října 2021 v českém jazyce a ve čtvrtek 21. října 2021 v anglickém jazyce.

Registrace účastníků a příspěvků byla spuštěna. Registrujte sebe a své příspěvky, prosím, zde: https://forms.gle/UnVMM2dJHyREDpSXA. Příspěvky mohou být libovolného konferenčním tématu a postačí pro jejich registraci zaslání abstraktu.
Členové programového výboru mohou po konferenci oslovit autory vybraných příspěvků s možností publikace rozšířených verzí jejich příspěvků v online časopisu agris online.
Konference je zdarma pro všechny registrované účastníky!
Přihlaste se jako přednášející!

20. října bude probíhat sekce v českém jazyce na vybraná témata:

  • Zemědělství
  • Doprava
  • Kulturně-historická
  • Technologická
  • a další…

21. října proběhne mezinárodní konference Agriculture 4.0 v anglickém jazyce s hlavním tématem:

  • SmartFarming – chytré zemědělsství
  • Klima

Pokud chcete vystoupit na konferenci, můžete zaslat svůj příspěvek ve formě názvu a krátkého abstraktu buď pomocí registračního formuáře nebo přímo na emailovou adresu horakova@wirelessinfo.cz nejpozději do 30. 9. 2021.

Hlavní web konference, kde najdete postupně aktualizované informace a program: https://kgm.zcu.cz/geomatics-in-projects-2021. V případě jakýkoliv dotazů můžete kontaktovat organizátory na emailové adrese (jen nahraďte Z za @): geomatics.wbuZgmail.com

Organizátoři a spoluorganizátoři:

Média partneři:
Projekty podporující konferenci:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *